GÖZETİM FAALİYETLERİ VE DANIŞMANLIK

TSE COVID-19 Okulum Temiz Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti

Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için gösterdiğimiz özenin artık bir başka sebebi daha var. Özellikle Covid-19 Salgının nedeniyle bulaş riskinin azaltılmasında toplu yaşam alanlarını kullanan çocukların hem kendileri, hem de toplum sağlığı için kontrollü şartlarda eğitimlerine devam etmeleri zaruriyet haline gelmiştir. 

Günlerinin büyük bir  kısmını geçirecekleri kreş, anaokulu, okul, yurt  ve pansiyon gibi yerlerde hijyen ve sanitasyonun önemi artmıştır. Bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı, TSE ile  birlikte konunun tüm paydaşlarının örneğin;  kuruluşların çalışanları, öğretmenler, öğrenciler,servis şoförleri, veliler vb. gerekli özeni göstermesi ve bilgilenmesi amacıyla "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme Ve Kontrolü Belgelendirmesi" modelini oluşturmuştur.

Bu belgelendirme ile sadece şu anki Covid-19 Salgını değil gelebilecek tüm pandemilere karşı tedbirler belirlenmiş ve hijyenik bir yaşam alanının oluşturulması hedeflenmiştir.

Kuruluşun talebine bağlı olarak TS 13811:2018 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi entegrasyon çalışması da beraber yürütülebilmektedir.

TSE COVID-19 Okulum Temiz Belgesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti 

Tulpar Teknik olarak okullarda eğitim, atık yönetimi, ortak alanların kullanımı ve iş sağlığı tedbirleri proses/faaliyetleri kapsamında; 

Salgın Türleri ve Bulaş Yolları

Korunma ve Kontrol Önlemleri

Uygulamaya Yönelik Önlemlerin belirlenerek uygulamaya alınması amacıyla risk değerlendirme, eğitim ve belgelendirme alt yapısı hazırlık hizmetleri sunmaktayız.

 

 

 

İLETİŞİM FORMU

* Zorunlu alanlar!

REFERANSLAR
iş bir
ankara ticaret odası
katmerciler
asmaksan
araf
aslanlar petrol
arusder
segmenler sürücü kursu
KurumsalTulpar Teknik Mühendislik
Telefon: 0 534 030 11 62