KURUMSAL

Hakkında

“Tulpar Teknik Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. ülkemizin Dünya ve Avrupa ile uyum çalışmaları çerçevesinde yeni oluşan veya gelişmekte olan üretim ve hizmet sektörlerinde; ulusal ve uluslararası temel şartlara uygun işleyişin sağlanabilmesi için ihtiyaç duyulan mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kurumsal kimliğimizin en temel ögelerinden olan donanımlı insan kaynağımız sayesinde farklı sektörlere konu ile ilgili tecrübeye sahip uzman görevlendirerek, güncel mevzuata uygun hizmet sunumu sağlamaktadır.

Geniş bir hizmet çeşitliliğine sahip olan kuruluşumuz akreditasyon standartlarına yönelik sistem kurulumu çalışmaları, her türlü ambalaj, araç üstü ekipman, tank, römork vb. mühendislik hesapları ile tasarım konularında danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar yaptığı tüm sözleşmelerin gereklerini eksiksiz yerine getirerek ilgili tüm tarafların onayı ile iş tamamlamış olmanın gururunu taşıyan Tulpar Teknik Mühendislik marka değerini her geçen gün artırarak ülkemize hizmet sunmaya devam edecektir.”

Tulpar Kalite Politikası

  1. Marka değerimizi ve müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, öz değerlerimize bağlı, kaliteli, yaratıcı çözümler sunan ve sürekli iyileşmeyi amaç edinmiş bir yönetim anlayışı sergilemek,
  2. Mevzuatlara, ulusal ve uluslararası standart şartlarına uyumlu hizmet vermek,
  3. Paydaşlarımızla karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurmak ve sürdürmek,
  4. Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak,

Tulpar Teknik Mühendisliğin Kalite Politikasıdır.

İLETİŞİM FORMU

* Zorunlu alanlar!

REFERANSLAR
iş bir
ankara ticaret odası
katmerciler
asmaksan
araf
aslanlar petrol
arusder
segmenler sürücü kursu
KurumsalTulpar Teknik Mühendislik
Telefon: 0 534 030 11 62