GÖZETİM FAALİYETLERİ VE DANIŞMANLIK

COVID-19 Sağlıklı Turizm Belgesi Danışmanlık Hizmeti

COVID-19 Sağlıklı Turizm Belgesi Danışmanlık Hizmeti

Dünyadaki ilklerden biri olan “Sağlıklı Turizm Belgelendirme” programı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde ilgili tarfaların tamamının katılımıyla hazırlanmış olup yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarınca denetleme ve belgelendirme başlamıştır.

Konaklama ve yeme-içme tesislerine yönelik uluslararası standartlarda ayrı ayrı  hazırlanan hijyen ve sağlık kriterleri yetkili denetleme kuruluşlarınca  incelenerek belgelendirme yapılacaktır.

Belgeyi alan tesislerin listesi Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden duyurulacak ve Sağlıklı Turizm Belgesi logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılarak misafirler/müşterilerin belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmesi sağlanacaktır.

Tulpar Teknik Mühendislik Ltd Şti olarak Covid-19 pandemisi açısından kaygıları olan misafirler/müşteriler için tercih üstünlüğü yaratacak olan belgenin hazırlık ve denetim sürecinde hızlı ve etkin bir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık hizmeti kapsamında hijyen ve güvenlik beklentilerini karşılamak üzere yapılması gereken çalışmalar, iş yerlerinde çalışanlara yönelik eğitim programlarının planlanması, Covid-19 virüsünün bulaşmasını önlemeye yönelik tedbirlerin planlanması ve uygulamaya geçirilmesi gibi temel işlemlerin planlanarak uygulamaya alınması sağlanmaktadır. 

Kuruluşun talebine bağlı olarak TS 13811:2018 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi entegrasyon çalışması da beraber yürütülebilmektedir.

İLETİŞİM FORMU

* Zorunlu alanlar!

REFERANSLAR
iş bir
ankara ticaret odası
katmerciler
asmaksan
araf
aslanlar petrol
arusder
segmenler sürücü kursu
KurumsalTulpar Teknik Mühendislik
Telefon: 0 534 030 11 62